برای سنین مختلف چه کفشی مناسب است؟

کفش ها دارای دنیای رنگارنگ و متفاوتی هستند. مدل های مختلف، طرح ها و جنس ها متفاوت، رنگ ها و استایل های گوناگون همگی باعث می شوند تا خرید و انتخاب را برای خریداران دشوار نمایند. امروزه در بازار انواع کفش صندل، اداری، پاشنه بلند، اسپرت، بوت و … را می توان مشاهده نمود. اما آیا تا به حال این موضوع فکر نموده اید که بهترین پاپوش چه مشخصاتی دارد و کدام مدل برای هر سنی مناسب است؟ در این مقاله قصد داریم تا در خصوص انتخاب پاپوش مناسب برای هر سن توضیحاتی ارائه دهیم.

انتخاب کفش بر اساس سن:

همان گونه که در بالا نیز توضیح داده شد، پاپوش ها می توانند متفاوت باشند. بسیار از افراد برای ست کردن رنگ کفش با لباس یا تنها به جهت متناسب بودن کیف و کفش، اقدام به خرید یک مدل خاص می نمایند اما این کار یک اشتباه محض است. چنانچه پاهای شما در زمان استفاده از پاپوش تحت فشار باشد می تواند عوارض مختلفی چون انحراف انگشت شست، کج شدن پا به بیرون، کمر درد، ارتروز و … را موجب شود. با این همه، نکته مهم دیگر آن است که برای خرید پاپوش حتما به سن خریدار نیز دقت نمایید. هر سال در فستیوال مد کفش سال، انواع مدل ها ارائه می شود و افراد علاقه مند به فشن بدون توجه به مقوله سن، هزینه بسیاری برای انها می نمایند، بدون آنکه در نظر داشته باشند چه عواقبی می تواند این مدل ها در سال های بعد برایشان ایجاد کند. در زیر نکات مهمی توضیح داده می شود که می تواند برای تهیه پاپوش برای هر گروه سنی مفید باشد.

راهنمای خرید پاپوش برای هر گروه سنی:

برای خرید یک پاپوش مناسب لازم است تا به موارد زیر توجه نمایید:

  • شاید برای شما عجیب باشد اما لازم است تا برای انتخاب پاپوش مناسب، طول و عرض پاهای خود را بدانید. بسیاری از شرکت های بزرگ برای اینکه بتوانند بهترین امار را از پرفروش ترین کد کفش دخترانه و پسرانه به دست اورند، اندازه طول و عرض کفش را محاسبه می نمایند و بر اساس انها سایز بندی را انجام می دهند.
  • در طول روز پاها تغییر سایز اندکی دارند که این مورد می تواند برای خرید پاپوش تاثیر گذار باشد. لذا پیشنهاد می شود تا عصر ها که پا در بزرگترین اندازه خود هستند، خرید انجام شود.
  • حتما پاپوش ها را بهمراه جوراب در پا اندازه گیری نمایید. نپوشیدن جوراب علاوه بر اینکه می تواند به پاهای شما آسیب برساند، می تواند عمر پاپوش را نیز کم نماید.
  • سعی نمایید تا پاپوش های شما متناسب با کاربردی که انتظار دارید، باشند. به طور مثال برای افرادی که کمر درد دارند، زیره های طبی گزینه خوبی محسوب می شوند.

در نظر داشته باشید که اگر مایل هستید یک پاپوش را برای شخص دیگر تهیه کنید، کار بسیار دشوارتر برایتان خواهد بود. در این وضعیت باید حتما از زوایای مختلف پاپوش را بررسی کنید:

دیدگاه‌ خود را بنویسید

Call Now Button به بالای صفحه بردن